Wiedza

Wiedza

wiedza o lombardach

JAKIE PRZEDMIOTY PRZYJMUJE LOMBARD?

Staramy się przyjmować w naszym Lombardzie niemal każdy dozwolony przez prawo sprzęt/przedmiot. Lista przedmiotów z którymi mogą Państwo skorzystać z naszych umów jest rozległa a szczegółowo przeczytacie o niej w poniższym artykule (kliknij w link do artykułu poniżej aby dowiedzieć się więcej):

Jakie Przedmioty Przyjmuje Lombard (kliknij)

KTO MOŻE KORZYSTAĆ Z USŁUG LOMBARDU?

W tym dziale opisujemy kto i na jakich warunkach może skorzystać z usług Lombardu. Opisujemy rodzaj oraz liczbę potrzebnych dokumentów pozwalających na sporządzenie umowy z nasza firmą (kliknij w link do artykułu poniżej aby dowiedzieć się więcej):

Kto może korzystać z usług lombardu (kliknij)

CZY MUSZE ODEBRAĆ PRZEDMIOT ZOSTAWIONY W LOMBARDZIE?

Zostawiłeś przedmiot w lombardzie z zamiarem odebrania go w umówionym terminie ale w między czasie zdążyłeś się rozmyślić i nie wiesz co teraz zrobić? A może mas zwyczajnie brak gotówki aby odebrać przedmiot z lombardu i zadajesz sobie pytanie co teraz? W poniższym linku skierujemy Cię do artykułu w którym dokładnie wyjaśniamy co w tym przypadku:

Czy przedmiot oddany do lombardu trzeba odebrać (kliknij)

BEZPIECZNE KUPNO I SPRZEDAŻ W LOMBARDZIE

Bezpieczeństwo zawieranych transakcji kupna lub sprzedaży w lombardzie zapewniają umowy lombardowe natomiast regulowane są przed przepisy prawa. Możesz bez obaw skorzystać z usług naszego lombardu, to w 100% bezpieczne o czym dowiesz się szczegółowo klikając w wers znajdujący się poniżej:

Kupno i Sprzedaż w lombardzie (kliknij po szczegóły)

LOMBARD FAKTY I MITY

W poniższym artykule przedstawiamy fakty związane z działalnością Lombardów oraz rozwiewamy wszelkie mity które usłyszeliśmy przez długie lata naszej działalności, zobacz sam co faktem jest a co zupełnym mitem który postaramy się rozwiać (kliknij w link do artykułu poniżej aby dowiedzieć się więcej):

Lombard Fakty i Mity (kliknij)

LOMBARD CO WARTO WIEDZIEĆ O TYM MIEJSCU?

Jesteśmy firmą z Krakowa działającą w branży od 1994 roku, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować naszym klientom profesjonalną obsługę oraz najbardziej korzystne warunki i ceny naszych usług, przekonajcie się sami odwiedzając naszą siedzibę w Krakowie przy ul. Kalwaryjskiej 18 a także poczytajcie o lombardach w poniższym artykule (kliknij w link do artykułu poniżej aby dowiedzieć się więcej):

Lombard co warto wiedzieć o tym miejscu (kliknij)

CO MOŻNA KUPIĆ W LOMBARDACH?

Utarło się że w lombardach można kupić niemal wszystko, od biżuterii ze złota , srebra po sprzęt AGD czy TV. Czy tak właśnie to wygląda? W obrazowym skrócie potwierdzamy że dostaniesz u nas niemal wszystko co można dostarczyć do naszej siedziby, szczegółową listę zawarliśmy w tym linku:

Co można kupić w lombardach (zobacz listę)

DLA KAŻDEGO KTO CHCE POZBYĆ SIĘ ZBĘDNYCH PRZEDMIOTÓW

Po głębszym zastanowieniu niemal każdy znajdzie dookoła siebie przynajmniej kilak przedmiotów które zupełnie nie są mu potrzebne i chętnie zamieniłby je na dodatkową gotówkę. W artykule do którego link znajdziesz poniżej przedstawiami dokładną instrukcję jak to zrobić bez większego zaangażowania:

Jak pozbyć się zbędnych rzeczy za gotówkę (kliknij i dowiedz się więcej)

LAPTOP KUPIONY W LOMBARDZIE

Laptop kupiony w Lombardzie poznaj naszą opinie odnośnie zakupu używanego laptopa z lombardu z drugiej ręki lub nowego oraz kupna oferowanego przez salony komputerowe oraz sklepy RTV sprzętu komputerowego nowego, powystawowego oraz lub z tzw. outletu (kliknij w link do artykułu poniżej aby dowiedzieć się więcej):

Laptop kupiony w lombardzie nasze opinie (kliknij)