Strona Główna

LOMBARD KALWARYJSKA 18

lombard kraków kalwaryjska

Jesteśmy firmą działająca w branży Lombardowej oraz Skup Sprzedaż, działamy na rynku nieprzerwanie od roku 1994 (w oddziale Kraków Kalwaryjska 18 od roku 2013-obecnie oraz oddziale Plac Wolnica 14 od 1994-2020 roku). W ramach naszej działalności świadczymy pożyczek pod zastaw oraz skupsprzedaż niemal każdego przedmiotu czy sprzętu. Przyjmujemy złoto, srebro, biżuterię, laptopy, telefony, tablety, komputery, sprzęt RTV, AGD, sprzęt sportowy, pojazdy oraz inne. Gotówkę wypłacamy od ręki po przeprowadzeniu wyceny przedmiotu oraz sporządzeniu umowy lombardowej lub kupna-sprzedaży.

Co nas cechuje?

Wieloletnie doświadczenie w branży

Młody i energiczny zespół

Najwyższe kwoty wypłacane za sprzęt

Najniższe opłaty miesięczne w przypadku odstąpienia od umowy

Jeśli chcą Państwo sprzedać swój przedmiot zapraszamy do naszego oddziału mieszącego się pod adresem Kraków Kalwaryjska 18. Gotówkę wypłacamy od ręki po szybkiej wycenie przedmiotu oraz sporządzeniu umowy. Zostawiając w naszej firmie swój sprzęt lub dowolny przedmiot macie Państwo zagwarantowaną możliwość odstąpienia od umowy w ciągu od 14 do 30 dni.

ZAPRASZAMY do skorzystania z fachowej obsługi pracowników naszego lombardu! Oferujemy profesjonalną obsługę gwarantując najwyższe stawki za wypłacane przedmioty. Oferujemy najniższe opłat w Krakowie. Zapraszamy w celu sprawdzenia naszej jakości oraz porównania naszych cen z konkurencją

Zespół LOMBARD K18.pl Kalwaryjska 18

ZAPRASZAMY