Laptop Kupiony w Lombardzie

Laptop Kupiony w Lombardzie

laptop kupiony w lombardzie

Laptop kupiony w Lombardzie, Opinie o takim sprzęcie.

Sytuacja pandemiczna na świecie sprawiła, że elektronika, a w tym komputery mocno drożeją. Ciekawostką jest, że flagowe modele kart graficznych są nawet o 70%-80% droższe niż 2 lata temu. Czy można uniknąć drożyzny? Lombard może być odpowiedzią na wysokie ceny.

COVID-19 rozprzestrzenił się po całym świecie. W efekcie wiele biznesów zostało zamkniętych lub zmieniło intensywność swojej pracy, a łańcuchy dostaw zostały przerwane. W efekcie pojawiły się trudności ze zdobyciem surowców do produkcji podzespołów elektronicznych np. metali ziem rzadkich. Wykorzystuje się je do produkcji smartfonów, komputerów, tabletów i wielu innych sprzętów. Kolejną trudnością są problemy z transportem, który również ucierpiał na lockdownie. Wszystko to przełożyło się na wyższe ceny elektroniki. Istnieje jednak sposób, aby kupić ją taniej.

Laptop z Lombardu

Lombard to miejsce, które zajmuje się pożyczaniem pieniędzy pod zastaw kosztowności. Biżuteria, kamienie szlachetne czy sprzęt elektroniczny to dobre zabezpieczenie. Zdarza się, że osoby, które zgłoszą się po pożyczkę, nie wracają na czas, aby spłacić swój dług. Wówczas pracownicy lombardu, zgodnie z umową, wystawiają przedmiot zabezpieczenia na sprzedaż.

Często jest to popularna elektronika jak telefony, tablety laptopy czy komputery stacjonarne. Te ostatnie w ubiegłych dwóch latach nieustannie drożeją. Jeszcze przed pandemią za około 3000 zł można było złożyć wydajną konfigurację, która umożliwiała granie nawet w bardziej wymagające tytuły. Jednak wszystko się zmieniło i obecnie w tej cenie można nabyć, co najwyżej przeciętnej klasy komputer.

Do Lombardu trafiają różne urządzenia — starsze i nowsze o różnych właściwościach. Wytrawne oko dostrzeże wiele sprzętów, które z powodzeniem będą alternatywą dla nowych komputerów. Zwykle wybór jest spory, a laptopy czy pecety wystawione na sprzedaż, szybko znajdują nowych właścicieli. Dlaczego tak się dzieje?

Lombard nie lubi przestojów

Dla właścicieli lombardów celem działalności jest pożyczanie pieniędzy pod zastaw i czerpanie korzyści z odsetek — zupełnie jak w bankach. Kwestia tego, że kwoty są zwykle niższe niż w instytucji finansowej, gdzie masz konto, a przede wszystkim można dostać je znacznie szybciej. Wszystko dlatego, że za wycenę sprzętu odpowiadają pracownicy lombardu. Jeśli zaproponowane warunki odpowiadają obu stronom, to formalności trwają kilkanaście minut.

Lombard czeka na zwrot należności w umówionym czasie. Jeśli do tego nie dochodzi, to sprzęt trafia na wolny rynek, gdzie może go kupić każdy. Cena obejmuje zwykle wszystkie koszty, które poniósł pożyczkodawca, aby na transakcji nie stracić, co jest w pełni zrozumiałe. Jednak jest najczęściej na tyle atrakcyjna, że komputer nie będzie zalegał miesiącami na magazynie i szybko się sprzeda. W tym momencie pojawia się szansa dla Ciebie!

Lombard Kraków szeroka oferta laptopów -Sam sprawdź!

Obserwuj ofertę

Laptop z Lombardu to dobre wyjście w obecnej sytuacji, gdzie ceny nowych podzespołów potrafią przyprawić o zawrót głowy. Jeśli jednak szukasz sprzętu w lombardzie, warto na bieżąco śledzić dostępną ofertę. Wszystko dlatego, że elektronika cieszy się dużą popularnością, a sprzęt szybko znika z półek (również tych wirtualnych). W Lombardzie znajdziesz wydajne i atrakcyjne cenowo urządzenia, a oszczędzone środki możesz przeznaczyć np. na zakup akcesoriów.

Pozdrawiamy, ekipa Lombard Kalwaryjska 18 K18.pl